بیمارستان کیش/چهارمین شعبه مرکز بیماریهای کبدی خاورمیانه

fibro2         fibro

fibro3          fibro4

چهارمین شعبه مرکز درمانی بیماران کبدی خاورمیانه در اوایل سال ۱۳۹۳ توسط پرفسور سید مؤید علویان و همکاری مدیران محترم بیمارستان کیش افتتاح شد. به دنبال تاسیس این  مرکز علاوه بر جناب آقای دکتر علویان مدیران محترم بیمارستان کیش در دیگر زمینه های پزشکی همکاری خود را با این مرکز شروع کردند و خوشبختانه در حال حاضر این مرکز به یکی از اصلی ترین مراکز درمانی کشور تبدیل شده است که علاوه بر ارائه خدمات به کیشوندان وبیماران مراجعه کننده از همسایگی این جزیره، موفق به پاسخگویی به بیماران کشورهای همسایه و به تبع آن جذب توریست شده است.

اصلی ترین هدف این مرکز تشخیص و درمان بیماران مبتلا به کبد چرب و هپاتیت سی  می باشد که خوشبختانه موفق شده ایم تا دستگاه فیبرواسکن را در این مرکز راه اندازی کنیم و جدیدترین  متد غیر تهاجمی تشخیص کبد جرب را در اختیار بیماران این مرکز قرار دهیم. در این روش با استفاده ازتکنولوژی پرتاب امواج با فرکانس پایین (ماوراء صوت)  به داخل کبد میتوان به میزان سفتی آن پی برد . میزان سفتی کبد نیز با میزان فیبروز و آسیب پایدار کبد ارتباط مستقیم دارد.

 جناب آقای  پروفسور سید مؤید علویان -فوق تخصص بیماری های گوارش و کبد- جهت ویزیت بیماران و انجام فیبرواسکن دراین شعبه  در روزهای پنجشنبه حضور دارند.

آدرس: جزیره کیش،میدان هرمز، بلوار کرانه،خیابان ابن سینا، بیمارستان کیش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

WordPress spam blocked by CleanTalk.