قرص

کپسولهای کوردیسپس در بسته های ۹۰ تایی کاملا گیاهی بوده و بدون هیچگونه مواد نگهدارنده می باشد.

 

کبد یا بافت liver بزرگترین غده دربدن است که به لحاظ ذخیره مواد انبار بدن به حساب می آید ونسبت به بقیه سلولهای بدن میزان میتوکندریهاش زیادتراست (میتوکندری اندام سلولیست که وظیفه تنفس و انرژی زایی رابرعهده دارد) بخاطر همین سلامت سلولهای کبد با افزایش انرژی مبحث بسیار مهمیست که موضوع دغدغه پزشکان وورزشکاران است! محصول کوردیسپس که منشا اصلی آن از یک نوع قارچ است و بدون هیچ مواد نگهدارنده ای این کار رابخوبی انجام می دهد به نحوی که دربیماران کبدی میزان آنزیمهای ALT . AST .را که ناشی از عوارض بیماریهاست به نحو چشمگیری کاهش داده است واز لحاظ انرژی برخلاف محصولات مشابه دربازار که فقط باعث گشاد شدن رگها ورقیق شدن خون می شوند باعث افزایش سطح ATP می گردد.

ترکیبات موجود در cordy ceps بعلت بالابردن فعالیت NK cell و داشتن D – manitol طبیعی و تأثیر مثبت آن بر هپاتوسیتهای کبدی باعث ایجاد hepato protective و adjuant therapy بالایی خواهد شد. لازم به ذکر است که این D – manitol موجود کاملا herbal می باشد و بدون اینکه به سلولهای کلیه فشاری وارد کند باعث جذب آب وایجاد حالت دیورتیک ملایم می شود که این امر منجر به تنظیم فشار انکوتیک بخصوص در بیماران دیابتی میگردد.

کوردیسپس

کپسولهای کوردیسپس با بسته بندی ساده، از لحاظ ترکیبات این دونوع کاملا مشابه هستند وهیچگونه تفاوتی ندارند.

درترکیبات کوردیسپس ترکیبی بنام KTH13 وجود دارد که با بلاک کردن رسپتورهای مربوط به grow factor  مانع فعالیت PI3K شده و به پیرو آن عدم فعالیت انزیم caspase 9,3 میگردد که این امر مانع تغییر در DNA سلول سالم وایجاد تومورمیگردد. این ترکیب همچنین از رونویسی وسنتز کلاژن ۱و۳ جلوگیری می کند و سبب می شود که فیبروزیس پیشرفتی نداشته باشد و یا درمراحل اولیه از بروز آن جلوگیری کند.

این گروه جهت تبادل اطلاعات علمی و پرسش و پاسخ ونحوه مصرف درمورد محصولات شرکت گلدن رولز کاناداست
https://telegram.me/joinchat/B_UZhQcOK9ZQMw2KFBIHJQ
به دوستانتان معرفی کنید.